News

11.2.2019
Od ledna 2019 jsme intenzivně začali organizovat mezinárodní odbornou konferenci s názvem "Sourkomé, občanské a veřejné SEXUALITY: XI. mezinárodní vědecká konference". Více se o akci dozvíte na webových stránkách konference. Konference se bude konat 2. - 4. října 2019 v prostorách Akademického konferenčního centra v Husově 4a v centru Prahy, termín pro podání přihlášek je 20.
20.12.2018
Členka a člen našeho výzkumného týmu Hana Hašková a Zdeněk Sloboda v tematickém čísle Journal of  International Women's Studies publikovali analýzu diskuse kolem technologií asistované reprodukce v kontextu homoparentality a queer identit. Text je možné si přečíst či stáhnout ZDE.
17.1.2014
It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy.