Lesby, gayové a bi muži/ženy NERODIČE - výzva do výzkumu

Identifikujete se jako gay, lesba nebo bisexuální a máte 35 - 45 let? Ozvěte se nám a staňte se účastníkem/účastnicí našeho výzkumu Rodičovské touhy a intence gayů, leseb a bisexuálních žen a mužů podpořeného Grantovou agenturou ČR. Není podmínkou, abyste byli rodiči, spíše naopak. Dokonce ani nemusíte chtít být rodiči, jen musíte být ochotni se o tomto tématu bavit.

Obzvláště bychom chtěli motivovat, aby se nám určitě ozvali:

  • ženy a muži, kteří se vnímají jako bisexuální

  • ty, kteří ve vztahu zažili situaci, že jeden z partnerů / jedna z partnerek dítě chtěl(a) a druhý_á ne,

  • ty, kteří sice rodiči ještě nejsou, ale už podnikají kroky, aby se rodiči stali,

  • ty, kteří mají pocit, že jako lesby nebo gayové by děti mít neměli.

 

Individuální rozhovory budou mít délku zhruba 45 – 90 minut, povedeme je v termínu a v prostředí, které Vám bude milé a příjemné, nebo telefonicky či po skype (záleží na vzájemné dohodě s výzkumníkem/výzkumnicí). Pro potřeby výzkumu, úplnost a přesnost toho, co nám řeknete, budeme z rozhovoru pořizovat zvukovou nahrávku, nicméně se nemusíte bát, samozřejmě pro analýzu a její výstupy bude Vaše identita změněna. Celý rozhovor nebude nikde zveřejněn, dílčí části budou zanonymizovány a použity pouze pro výzkumné účely.

Rozhovory povede zkušený člen/členka našeho výzkumného týmu. Více o projektu i týmu najdete na: http://homoparentalita.soc.cas.cz.

Ozvěte se na email zdenek.sloboda@soc.cas.cz či telefon/SMS/WhatsApp +420 608831862. Při psaném kontaktu nám i zkuste o sobě něco málo napsat - odkud zhruba jste, kolik Vám je let a jak se identifikujete (L, G, B). Děkujeme a těšíme se na to, že se podělíte s Vašimi zkušenostmi, názory a představami.

Share