Hledáme LGB účastníky a účastnice výzkumu

Hledáme účastníky a účastnice výzkumu: ne/rodičovské touhy a záměry gayů, leseb a bisexuálních žen a mužů

Zveme muže a ženy ve věku 25 až 45 let z celé České republiky, všech profesí, kteří se identifikují jako gay, lesba či bisexuální, aby se zúčastnili našeho výzkumu na promýšlení rodičovství. Je jedno, jestli se rodičem stát chcete či nechcete, jestli si myslíte, že někdy budete nebo nikdy nebudete rodiči. Všechny tyto možnosti nás zajímají. Podmínkou je, abyste dosud nevychovávali žádné dítě (tedy ani adoptované, „vyvdané“/“vyženěné“ ve společné domácnosti či svěřené do péče).

Individuální rozhovory budou mít délku zhruba 45 – 90 minut a budeme je vést v prostředí, které Vám bude milé a příjemné. Záleží na vzájemné dohodě s tazatelem či tazatelkou. Pro potřeby výzkumu a úplnost toho, co nám řeknete, budeme z rozhovoru pořizovat zvukovou nahrávku, nicméně se nemusíte bát, samozřejmě pro analýzu budou rozhovory anonymizované – bude změněna Vaše identita. Celý rozhovor nebude nikde zveřejněn a použit bude pouze pro výzkumné účely.

Rozhovory povede zkušený tým výzkumnic a výzkumníků. Více o projektu i týmu najdete na: http://homoparentalita.soc.cas.cz.

Ozvěte se nám na email zdenek.sloboda@soc.cas.cz či telefon/SMS/WhatsApp +420 608831862. Při psaném kontaktu nám i zkuste o sobě něco málo napsat (odkud zhruba jste nebo co děláte za práci)

Obzvláště bychom chtěli motivovat muže a ženy, kteří se identifikují jako bisexuální, aby se nám ozvali. A také prosíme muže a ženy, kteří z jakýchkoliv důvodů nechtějí být rodiči, aby se neostýchali ozvat.

Sdílet